Co nowego w TextBookers.com?

Podziel się ze znajomymi :)Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0

Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu. Był to jednak okres wzmożonej pracy która odbywała się niejako za kulisami naszego serwisu. Na bieżąco analizujemy jego działanie i staramy się dokonywać małych bądź dużych zmian które znacząco usprawnią jego działanie.

Dlatego też stale rozbudowujemy serwis o nowe funkcjonalności co przy skali w jakiej obecnie działamy nie jest już takim prostym zadaniem.

Dzisiaj chciałbym wymienić choć część z nich które udało nam się ostatnio wprowadzić. Na koniec mała zapowiedź przyszłych zmian.

Co zrobiliśmy?

1. Wyszukiwarkę projektów którą znajdziecie w: strefa copywritera->Twoje projekty

2. Wyszukiwarkę tekstów którą znajdziecie również w wyżej wspomnianej sekcji po wejściu w dowolny projekt.

3. Podział na projekty w strefa klienta->aktywne zlecenia&historia zleceń

Co planujemy?

Powyższe zmiany odnoszą się przede wszystkim do naszych klientów. W najbliższym czasie chcemy również usprawnić pracę copywriterów co przełoży się na większą wydajność w realizacji zleceń oraz wyższą jakość pisanych tekstów.

1. Reorganizacja panelu roboczego – lepsza widoczność zleceń poszczególnej jakości, czytelniejsze wyświetlanie opisu zlecenia to tylko kilka ze zmian które niedługo wprowadzimy.

2. Przydział zleceń gorszej/lepszej jakości odbywać się będzie na podstawie umiejętności a nie zgromadzonej liczbie ocen. Dzięki temu osoby które chciałyby pisać np. teksty tematyczne szybciej uzyskają do nich dostęp.

Mam nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Wymieniłem oczywiście tylko ich małą część – wszystkie uwagi które nam zgłaszaliście analizujemy i najbardziej trafne pomysły dodajemy do listy rzeczy do zrobienia :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>