Najtańsze teksty SEO na rynku?

W poprzednim wpisie „wyniki eksperymentu” informowaliśmy Was jak znacząco zwiększyła się skuteczność realizowanych przez nas zleceń. Minęły trzy miesiące a radzimy sobie jeszcze lepiej! Teksty pisane są w terminie a nasze moce przerobowe pozwalają na tworzenie tysięcy artykułów dziennie.

Chcielibyśmy więc zaprosić Was do ponownego przetestowania TextBookers poprzez promocyjny pakiet punktów obniżający cenę tekstów SEO do poziomu najniższego na rynku!

Od teraz do 6 października do godziny 23:59 możecie zakupić dwa promocyjne pakiety:

1. 50 pkt z bonusem 20% = 60 pkt za 50 PLN netto.

2. 400 pkt z bonusem 25% = 500 pkt za 400 PLN netto.

Oba pakiety sprzedawane są poniżej naszej marży co oznacza, że nie tylko na nich nie zarabiamy ale musimy dodatkowo dołożyć nasze środki do tej promocji. Jest to ukłon w stronę naszych klientów, abyście raz jeszcze przekonali się, że TextBookers.com oferuje usługi tylko na najwyższym poziomie 🙂

Doładuj konto już teraz

Promocyjne pakiety dostępne są w trzeciej linijce na stronie z doładowaniami konta.

A teraz najważniejsze!

Jeżeli jakaś funkcjonalność portalu jest dla Was niewystarczająca bądź potrzebujecie nowej funkcji, aby móc skorzystać z naszych usług – poinformujcie nas na biuro@textbookers.com. Zwiększyliśmy nakłady na pracę programistów i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania które pomogą Wam w pracy! Przed nami bardzo intensywny okres w historii rozwoju serwisu i liczymy, że wspólnie stworzymy idealną platformę do współpracy między copywriterami a firmami SEO.

Poprzedni Post: Wyniki eksperymentuNastępny Post: Kolejne usprawnienia i korekta cen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.