Nowe funkcje a także rozliczenie poprzedniego roku

Podziel się ze znajomymi :)Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0

Mamy dla Was dwie bardzo istotne informacje:

Dla klientów:
Dodaliśmy funkcję „niezrealizowane zlecenia” pozwalającą na wznowienie nie zrealizowanego zlecenia jednym kliknięciem. Dodatkowo możliwe jest skopiowanie danych ze zlecenia już zrealizowanego i tym samym skrócenie czasu potrzebnego na ponowne wypełnianie formularza. Wszystkie nowe funkcje dostępne są w sekcji Strefa klienta->Historia zleceń.

Dla copywriterów:
Wczoraj wieczorem rozesłaliśmy do Was wiadomość zawierającą PIT 11. Prosimy więc o zwrócenie na nią uwagi i pobranie formularza poprzez link znajdujący się w wiadomości. Pamiętajcie o sprawdzeniu folderu spam. PIT 11 dostały tylko osoby które dokonały wypłat po zmianie systemu rozliczeń w TextBookers. Wcześniejsze wypłaty poniżej 200 zł zostały rozliczone ryczałtem i w ich przypadku PIT 11 nie zostanie wysłany jak również nie trzeba uwzględniać ich w rocznej deklaracji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>