Opisy do katalogów w TextBookers

Przesyłamy dokładne informacje na temat opisów do katalogów realizowanych w TextBookers z uwagi na dużą liczbę niepoprawnie napisanych tekstów w tej kategorii.

Opis do katalogu to dość szczególny rodzaj tekstu SEO, który powinien stanowić zwięzłą (ale ciekawą!), elektroniczną wizytówkę wskazanej w zleceniu strony.

Co to oznacza dla copywritera?

Dosłownie tyle, że w oparciu o dostarczone przez klienta informacje, należy stworzyć krótki tekst opisujący ofertę prezentowaną na wskazanej stronie, który będzie się nadawał do publikacji w katalogach internetowych.

 

W opisie zlecenia często klienci precyzują swoje wymagania, jeśli jednak tego nie robią, bądź wymagania te nie odnoszą się bezpośrednio do charakteru tekstu, który ma powstać, należy przyjąć, że poprawnie napisany opis do katalogu to tekst:

• poprawny językowo i gramatycznie,
• skupiony wokół słów kluczowych,
• napisany w 3 os. lub bezosobowo

Przykład
– słowa kluczowe:
1. XYZ

Usługa XYZ umożliwia sprzedaż plików w sposób całkowicie automatyczny. Została stworzona z myślą o klientach, którzy nie mają czasu zająć się reklamą produktu, dostarczeniem go do klienta, a także wszelkimi rozliczeniami. XYZ zrobi to za nich! Rodzaj sprzedawanego pliku jest dowolny – może to być zarówno ebook, kurs audio/wideo, grafika, skrypty czy konkretne oprogramowanie – w praktyce dosłownie wszystko, co może zostać zapisane na twardym dysku komputera. Usługa zapewnia również rozbudowany program partnerski dla osób, które chciałyby zarabiać poprzez promowanie produktów znajdujących się w ofercie platformy.

Poprzedni Post: Jak zlecić tekst w serwisie Textbookers?Następny Post: Wtyczka WordPress dla TextBookers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.