Pierwsze urodziny TextBookers.com!

Podziel się ze znajomymi :)205

A więc stało się… Od pamiętnego uruchomienia naszego portalu 23 października 2013 roku minął dokładnie rok.

Czego dokonaliśmy przez ten czas, co planujemy na przyszłość a także jakie niespodzianki dla Was przygotowaliśmy dowiecie się w dalszej części tekstu.

Czego dokonaliśmy?

Na samym wstępie muszę zaznaczyć, że pisząc „dokonaliśmy” nie mam na myśli wyłącznie pracowników TextBookers ale przede wszystkim użytkowników serwisu – zarówno klientów jak i copywriterów. Bez waszych cennych uwag, cierpliwości w trudnych momentach, ciężkiej pracy i zainteresowania ofertą nasz portal nie zaszedłby tak daleko – serdecznie za to dziękujemy!

Przez ostatni rok mimo, że nie było to wyraźnie zaznaczone to można śmiało stwierdzić, że portal był w wersji beta. W trakcie trwania tego przedsięwzięcia bardzo wiele musieliśmy się nauczyć.  Strefa copywritera została praktycznie całkowicie przebudowana co pozwoliło nam znacząco zwiększyć moce produkcyjne. Wyeliminowaliśmy również wiele błędów a także rozszerzyliśmy ofertę o dwa nowe języki a także wysokiej jakości treści. Umożliwiliśmy również naszym klientom dodawać zlecenia skierowane do wybranego copywritera.

W krótkim czasie popularność portalu znacząco przekroczyła nasze pierwotne założenia. Duża liczba klientów a także ich uznanie stało się dla nas niesamowitym motorem napędowym. Problemem jednak stał się bardzo duży natłok zleceń co opóźnia czas ich realizacji. Jednak doświadczenie które przez ten czas zdobyliśmy pozwoliło nam opracować plan dzięki któremu w najbliższym czasie rozwiążemy tą niedogodność raz na zawsze 🙂

Co planujemy?

W najbliższym czasie priorytetem będzie dla nas usprawnienie współpracy z copywriterami dzięki czemu zarówno wzrośnie satysfakcja naszych pisarzy z wykonywanej pracy jak również pozwoli to nam na znaczące przyśpieszenie procesu realizacji zleceń.

Ale po kolei:

1. W najbliższym czasie wprowadzone zostanie API pozwalające na integrację portalu TextBookers z dowolnym innym systemem.

2. Wprowadzimy system bonusów dla tekstów niższej jakości (teksty preclowe oraz opisy do katalogów).

3. Znacząco zwiększymy bonusy za realizację tekstów z krótkim terminem realizacji.

4. Dodamy szereg użytecznych funkcji usprawniających korzystanie z portalu zarówno przez klientów zamawiających teksty jak i copywriterów.

Wierzymy, że realizacja przede wszystkim punktów 2 i 3 pozwoli zwiększyć poziom zarobków pisarzy w sposób jeszcze bardziej dla nich satysfakcjonujący.

Niespodzianka

Na sam koniec mały urodzinowy prezent:

Pakiet 150 punktów + 15% darmowych punktów za 150 PLN netto (razem 172,50 pkt)

Pakiet 400 punktów + 20% darmowych punktów za 400 PLN netto (razem 480,00 pkt)Pakiety dostępne są po zalogowaniu na podstronie „Doładuj konto” w trzecim wierszu pakietów doładowań.
Promocja na specjalne pakiety trwa tylko dzisiaj do godziny 23:59.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: textbookers.com

Podsumowując

To był bardzo pracowity rok ale nie spoczywamy na laurach i nie zwalniamy tempa. Na bieżąco czytamy wasze uwagi a także propozycje i staramy się je realizować. Dołożymy wszelkich starań aby w najbliższych miesiącach sprawić, że jeszcze chętniej będziecie zaglądać na portal TextBookers.com.

Dziękujemy, że jesteście z nami!:)

PS: Jeżeli masz pomysł jak możemy udoskonalić TextBookers to czekamy na Twój komentarz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.