Program Partnerski „Poszukiwanie Copywriterów”

Serwis TextBookers oferuje swoim Użytkownikom nie tylko możliwość zamawiania i realizowania treści SEO, ale także generowania dodatkowych punków użytkownika w ramach współpracy w oparciu o Program Partnerski „Poszukiwanie Copywriterów”.  Czego dotyczy Program i co jesteśmy w stanie Wam zagwarantować w ramach tej współpracy? Zapewne nie każdy Użytkownik to wie, zatem spieszymy z wyjaśnieniem…

W pogoni za treścią

Połączyć przyjemne z pożytecznym – taka właśnie idea przyświecała nam, kiedy rodziły się podstawy Programu. Serwis Textbookers jest bowiem idealnym źródłem pozyskiwania tekstów SEO – zarówno tych standardowych, służących do budowania kampanii content marketingu, jak i wysokiej jakości, profesjonalnych, a nawet eksperckich teksów, tworzących wartościowe treści stron firmowych i branżowych. Aby jednak dojść do tego momentu, musieliśmy zgromadzić zaufane grono Autorów, dzięki którym w dniu dzisiejszym Klienci otrzymują treści na każdy temat i w każdej jakości. Posiadamy także grono stałych Klientów, którzy nieustannie korzystają z tych treści. Nie spoczywamy jednak na laurach – chcemy dać Wam więcej!

Chcemy zagwarantować naszym Klientom swobodny i stały dostęp do treści w kilku językach, w wymiarze nieograniczonym! Dlaczego to robimy?

Ponieważ wierzymy, że to możliwe!

Dlatego właśnie stworzyliśmy Program Partnerski „Poszukiwanie Copywriterów”, dzięki któremu chcemy zwiększyć liczbę osób piszących wszystkie oferowane w serwisie jakości tekstów w języku angielskim i niemieckim, dając Wam coś w zamian za pomoc w ich poszukiwaniu.

Od czego zacząć?

Podjęcie współpracy z Serwisem w ramach Programu Partnerskiego „Poszukiwanie Copywriterów” jest niezwykle proste. Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi ma każda osoba, posiadająca indywidualne konto użytkownika w Serwisie TextBookers.

Aby stać się Partnerem Serwisu w programie promującym poszukiwanie copywriterów, realizujących teksty w języku angielskim i niemieckim, wystarczy zalogować się na swoim indywidualnym koncie, przejść do zakładki „Program Partnerski” i tam wybrać właśnie ten program.

Po zapoznaniu się z regulaminem Programu i jego akceptacji, każdy użytkownik otrzymuje swój indywidualny link partnerski (do pobrania w zakładce „informacje”), którym powinien posługiwać się promując Serwis i Program.

Co będziesz z tego miał?

Zapewniamy prowizję 7% Punktów Użytkownika od każdego zamówienia w języku angielskim i niemieckim, które zrealizuje nowy Autor Serwisu zarejestrowany w systemie poprzez Twój link,  przez 180 dni od momentu jego rejestracji!

Chcesz otrzymać więcej – napisz do nas na adres biuro@textbookers.com – być może dojdziemy do porozumienia i otrzymasz status Super Partnera Programu, a Twoje punkty użytkownika wzrosną także o prowizję użytkowników z Twojego polecenia, którzy zaprosili kolejne osoby realizujące angielskie i niemieckie teksty.

W tym właśnie miejscu zasadniczo kończy się rola TextBookers – daliśmy Ci wszystkie niezbędne narzędzia, abyś zaczął pomnażać swoje punkty w Serwisie, które w każdej chwili, po osiągnięciu limitu 100 punktów do wypłaty, możesz zamienić na realną gotówkę.

Promujesz i zyskujesz!

Jakie korzyści niesie za sobą uczestnictwo w Programie Partnerskim „Poszukiwanie Copywriterów”? Na pewno jest to wzrost ilości punktów użytkownika, który proporcjonalnie do włożonych starań i działań, pozwali Ci uzyskać dodatkową gotówkę. Ale z punktu widzenia Serwisu to nie wszystko…

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasi Użytkownicy – zarówno Klienci, jak i Autorzy, mogli realizować swoje cele właśnie w oparciu o współpracę z TextBookers. Doceniamy to, że wspólnie tworzymy przestrzeń, w której pojawiają się usługi oraz treści pozwalające rozwijać kreatywność; dające szansę na rozwój i mobilizujące do działania! Chcemy zatem włączyć Was do budowania tej spójnej społeczności.

 

Poprzedni Post: Wtyczka WordPress dla TextBookersNastępny Post: Wiosenne porządki na stronie TextBookers!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.