Świąteczna gorączka w strefie copywritera!

Podziel się ze znajomymi :)Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0

Święta tuż tuż a tymczasem w strefie copywritera ogromne zamieszanie. Oprócz ogromnej ilości zleceń które na Was czekają znaleźć możecie również szereg istotnych zmian. Co nowego znajdziecie na TextBookers.com?

1. Nowy ulepszony widok panelu „Realizuj zlecenia”

Znacząco zaktualizowaliśmy dotychczasowy widok tej podstrony. Od tej pory możecie zlecenia dowolnie filtrować w zależności od języka, tematyki czy typu zlecenia jaki aktualnie chcecie pisać. Wszystko czytelne i proste:)

Wprowadziliśmy również limit ilości wyświetlanych zleceń, aby ograniczyć odsetek zleceń które nie są realizowane co wpływa na utratę klientów a tym samym odpływ zleceń które możecie realizować. Miało to miejsce w przypadku gdy realizowane były dopiero co dodane zlecenia z pominięciem najstarszych zleceń. Lista sortowana jest od najstarszych zleceń.

Aktualnie maksymalna ilość zleceń które się wyświetlają to 50. Będziemy modyfikować tą liczbę, aby jak najlepiej ją dopasować do potrzeb.

2. Ranking copywriterów

Dodaliśmy nową podstronę strefa copywritera->ranking. Znajduje się na niej lista najaktywniejszych w danym miesiącu osób wraz z wysokością nagród jakie otrzymają (o ile utrzymają do końca miesiąca daną pozycję ;) ). Tym samym każdego miesiąca dziesięć najaktywniejszych pisarzy otrzymywać będzie nagrody punktowe!

Zasada działania rankingu:

a) Zliczane są punkty za wszystkie zlecenia które zostały w danym miesiącu zatwierdzone przez klienta. Dlatego też jeżeli napiszcie tekst ostatniego dnia miesiąca to jest ryzyko, że punkty te nie zostaną dodane do rankingu.

b) Naliczane są punkty bez bonusów i bez odniesienia do aktualnej oceny danego copywritera. Tak, aby było jak najbardziej sprawiedliwie.

c) Pierwszego dnia każdego miesiąca na konta copywriterów naliczane są nagrody za miesiąc poprzedni. Pierwsze miejsce tzn 100 = 100 punktów.

d) W każdym momencie jest możliwość wglądu w historyczne rankingi (aktualnie widoczny jest tylko grudzień gdyż od tego miesiąca zaczynamy:)).

e) Nawet jeżeli nie łapiesz się do pierwszej dziesiątki to pod rankingiem zobaczycie swoją aktualną pozycję oraz liczbę punktów.

Na ten moment to tyle. Więcej nowości w nowym roku :) Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>