Wtyczka WordPress dla TextBookers

Stworzyliśmy wtyczkę dla WordPress, która na pewno MEGA Wam się spodoba.

W skrócie – możecie zamawiać teksty w textbookers bezpośrednio ze swojego wordpressa, i co ważne automatycznie je publikować.

Chcesz rozbudować swojego bloga? Automatycznie rozwijać swoje zaplecze? Możliwości są nieograniczone.

Poczytajcie jak to zrobić:

Są dwie ścieżki korzystania z pluginu:

 1. Po instalacji wtyczki, użytkownik zleca teksty w TextBookers, może ustalić tytuły pod jakimi mają ukazać się artykuły, wybrać datę publikacji, dodać tagi, wybrać kategorię itd.  System będzie czekał, aż teksty będą gotowe i wtedy je opublikuje od razu czy też według ustalonej niestandardowej daty.

2. Druga opcja pluginu to pobieranie i publikacja wszystkich tekstów z danego zlecenia. W TextBookers mamy zlecone w jednym zleceniu np. 15 teksów zapleczowych w jednej tematyce. Gdy otrzymamy teksty, w pluginie WP podajemy id tego zlecenia i teksty są zaciągane przez API i publikowane. Czyli pobieranie i publikacja tekstów odbywa się poprzez podanie id zleceń.

 

Praktyczne zastosowanie naszej wtyczki do WordPress:

a) Masowa publikacja tekstów na zapleczach SEO

– Na każdej stronie opartej na WordPress ustalamy raz harmonogram wpisów wraz ze zleceniem ich, dzięki czemu teksty są później realizowane w TextBookers i publikowane według ustalonych dat.

– W TextBookers zlecamy duże paczki zleceń np. tekstów zapleczowych i później już na zapleczówkach masowo publikujemy artykuły przez funkcje pobierania, publikacji tekstów po id zleceń.

b) Prowadzenie dużego portalu

– zlecenie tekstów przez plugin i zaplanowanie harmonogramu publikacji tekstów przez określenie dat, znacząco ułatwi prowadzenie portalu

– możemy wybrać opcję publikacji tekstów jako szkice, dzięki czemu mogą być one potem edytowane np. graficznie przed finalną publikacją

 

Pod tym linkiem znajduje się instrukcja do pluginu i link do pobrania https://www.textbookers.com/wtyczka-wp

 

Zachęcamy do przetestowania naszej wtyczki i ewentualnych uwag lub sugestii. Jeśli w pluginie brakuje Wam jakiś funkcjonalności, prosimy o maila na biuro@textbookers.com

Poprzedni Post: Opisy do katalogów w TextBookersNastępny Post: Program Partnerski „Poszukiwanie Copywriterów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.