Wtyczka WordPress dla TextBookers

Wtyczka WordPress dla TextBookers
Podziel się ze znajomymi :)Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0

Stworzyliśmy wtyczkę dla WordPress, która na pewno MEGA Wam się spodoba.

W skrócie – możecie zamawiać teksty w textbookers bezpośrednio ze swojego wordpressa, i co ważne automatycznie je publikować.

Chcesz rozbudować swojego bloga? Automatycznie rozwijać swoje zaplecze? Możliwości są nieograniczone.

Poczytajcie jak to zrobić:

Są dwie ścieżki korzystania z pluginu:

 1. Po instalacji wtyczki, użytkownik zleca teksty w TextBookers, może ustalić tytuły pod jakimi mają ukazać się artykuły, wybrać datę publikacji, dodać tagi, wybrać kategorię itd.  System będzie czekał, aż teksty będą gotowe i wtedy je opublikuje od razu czy też według ustalonej niestandardowej daty.

2. Druga opcja pluginu to pobieranie i publikacja wszystkich tekstów z danego zlecenia. W TextBookers mamy zlecone w jednym zleceniu np. 15 teksów zapleczowych w jednej tematyce. Gdy otrzymamy teksty, w pluginie WP podajemy id tego zlecenia i teksty są zaciągane przez API i publikowane. Czyli pobieranie i publikacja tekstów odbywa się poprzez podanie id zleceń.

 

Praktyczne zastosowanie naszej wtyczki do WordPress:

a) Masowa publikacja tekstów na zapleczach SEO

- Na każdej stronie opartej na WordPress ustalamy raz harmonogram wpisów wraz ze zleceniem ich, dzięki czemu teksty są później realizowane w TextBookers i publikowane według ustalonych dat.

- W TextBookers zlecamy duże paczki zleceń np. tekstów zapleczowych i później już na zapleczówkach masowo publikujemy artykuły przez funkcje pobierania, publikacji tekstów po id zleceń.

b) Prowadzenie dużego portalu

- zlecenie tekstów przez plugin i zaplanowanie harmonogramu publikacji tekstów przez określenie dat, znacząco ułatwi prowadzenie portalu

- możemy wybrać opcję publikacji tekstów jako szkice, dzięki czemu mogą być one potem edytowane np. graficznie przed finalną publikacją

 

Pod tym linkiem znajduje się instrukcja do pluginu i link do pobrania https://www.textbookers.com/wtyczka-wp

 

Zachęcamy do przetestowania naszej wtyczki i ewentualnych uwag lub sugestii. Jeśli w pluginie brakuje Wam jakiś funkcjonalności, prosimy o maila na biuro@textbookers.com


  1. Bardzo fajny pomysł, tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Mianowicie jeśli zaplanujemy sobie automatyczną publikację tekstu,a okaże się on mocno nie trafiony z tym co chcieliśmy dostać. Jak najbardziej wtyczka może zapisać tekst jako szkic, więc i tak musimy się cofać aby edytować i przygotować taki tekst do publikacji, co sprawia, że wtyczka już nie automatyzuje pewnych działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>