mac

Pisz kiedy chcesz i zarabiaj na tekstach

Serwis TextBookers.com zrzesza copywriterów, którzy cenią sobie elastyczne godziny i oczekują konkurencyjnych stawek za swoje teksty. Zapewniamy liczne zlecenia, niski próg wypłacania zarobionych pieniędzy i stawki w zależne od jakości napisanych artykułów.

Zarabiaj na swojej wiedzy!
piggybank

Szybka wypłata

Niski próg
wypłaty wynagrodzenia

time

Elastyczny czas

Pracujesz kiedy chcesz

settings

Funkcjonalnie

Wygodny panel pozwoli Ci
na sprawną pracę

security

Bezpieczeństwo

Otrzymujesz gwarancję
wynagrodzenia za pracę

Praca pisanie tekstów

Propozycja pracy dla copywriterów

Masz lekkie pióro i szukasz pracy zdalnej w godzinach pracy, które pasują Tobie, a nie pracodawcy? Jesteś ciekawą świata osobą, która chętnie zgłębia rozmaite tematy na potrzeby tworzonych tekstów? Wystarczy Ci dostęp do Internetu i jakiekolwiek urządzenie do pisania, by zacząć zarabiać!

Jeśli chodzi o pisanie artykułów, praca wcale nie musi być związania z dziennikarstwem. Takie teksty potrzebne są wielu posiaczom stron i sklepów internetowych, którzy często szukają kogoś do pomocy. Poprzez serwis TextBookers.com możesz łatwo odnaleźć takie zlecenia i wybrać to, które Tobie pasuje. Jest to praca online więc możliwa do zrealizowania gdziekolwiek - w domu, w kawiarni, na nudnym wykładzie czy nawet w pociągu! To Ty ustalasz sobie czas pracy.

Oczywiście trzeba spełnić kilka warunków. Ważne jest pisanie na temat. Teksty muszą być merytoryczne i przyjemne dla odbiorcy, ale też uzupełnione o frazy podane przez zleceniodawcę. Czasem trzeba się porządnie nagłowić, jak zmieścić tak złożone frazy typu "pisanie tekstów praca zdalna copywriter", ale ze wszystkiego da się wybrnąć. Taka to już praca - copywriter musi często poradzić sobie z niełatwymi wytycznymi.

Jak rozpocząć? Wystarczy założyć kontro w naszym serwisie i wypełnić zgłoszenie dostępne w dziale "Strefa copywritera", wybierając przy okazji tematykę tworzonych przez siebie artykułów. Kiedy już wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, należy udać się do "Realizuj zlecenia" i rozpocząć pisanie.

Po ukończeniu podjętego tekstu trafi on do moderatora, którego zadaniem jest sprawdzenie unikalności i poprawności językowej. Za zatwierdzony artykuł otrzymasz wynagrodzenie. Im lepsze oceny od klientów otrzymasz, tym większe stawki Ci zaproponujemy. Zarobione pieniądze można też łatwo wypłacać, a próg pojedynczej wypłaty to tylko 100 zł. Jeśli umiesz dobrze pisać i interesuje Cię taka praca pisanie artykułów jest świetną formą zarobienia pieniędzy!