3 narzędzia z Polski dzięki którym napiszesz teksty przy pomocy AI

Jesteś copywriterem, właścicielem strony, agencji marketingowej, a może po prostu potrzebujesz napisać przekonujący email. Teksty są potrzebne w każdej branży. Niestety, ich tworzenie może być bardzo czasochłonne. 

W ostatnim roku pojawiło się AI, które może nam pomóc lub w całości wykonać za nas mnóstwo pracy. Przy pomocy sztucznej inteligencji możemy już zaprojektować logo firmy, stworzyć stronę internetową, nagrać film z użyciem naszego gravatara czy napisać tekst blogowy lub broszurę na ulotkę reklamową.

W tym artykule poruszymy ostatni wspomniany temat – czyli pisanie tekstów. Krótko przedstawimy 3 często wybierane narzędzia, które tworzą teksty przy pomocy AI na postawie naszych wytycznych. Co więcej, wszystkie one mają korzenie na naszym lokalnym podwórku – w Polsce.

Polskie narzędzia do pisania tekstów – lista

Jeśli chodzi o Polskę i jej zasięg w świecie AI to jest on naprawdę całkiem spory, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie tekstów czy artykułów. Obecnie możemy skorzystać z co najmniej trzech różnych narzędzi do pisania AI z Polski, a konkretniej:

  • Neuronwriter
  • SurferSEO
  • Copymate

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych narzędzi:

Neuronwriter

Neuronwriter to innowacyjne narzędzie do tworzenia treści, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do optymalizacji SEO. Pozwala tworzyć unikalne, dobrze zoptymalizowane teksty w krótkim czasie. Jest idealne dla blogerów, marketerów i pisarzy, którzy chcą poprawić widoczność swoich stron w wyszukiwarkach.

Neuronwriter analizuje kluczowe frazy, sugerując najlepsze słowa kluczowe i tematy. Zapewnia również analizę konkurencji, co pozwala tworzyć treści, które wyróżniają się na tle innych.

Narzędzie to jest intuicyjne w obsłudze, co sprawia, że jest dostępne nawet dla osób bez doświadczenia w SEO. Neuronwriter integruje się też z różnymi platformami, co ułatwia publikowanie i zarządzanie treściami.

Dzięki temu narzędziu, tworzenie angażujących, SEO-friendly tekstów staje się prostsze i bardziej efektywne.

SurferSEO

SurferSEO to zaawansowane narzędzie do optymalizacji artykułów (i nie tylko) pod kątem wyszukiwarek internetowych. Umożliwia użytkownikom tworzenie treści, które są nie tylko atrakcyjne dla czytelników, ale także skutecznie pozycjonują się w wynikach wyszukiwania Google.

SurferSEO analizuje setki czynników SEO, w tym słowa kluczowe, długość treści, strukturę nagłówków i wiele innych, aby pomóc w tworzeniu optymalnych treści. Użytkownicy mogą też porównać swoje teksty z najlepszymi stronami konkurencji.

Narzędzie oferuje szczegółowe wskazówki dotyczące poprawy istniejących artykułów, takie jak zmiana długości artykułu czy dodanie określonych fraz. Jest intuicyjne w obsłudze i dostarcza danych w czytelnej formie, co sprawia, że jest przyjazne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

SurferSEO jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podnieść jakość swojej strony internetowej, zwiększyć ruch organiczny i osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

CopyMate

Copymate to innowacyjne narzędzie do generowania treści opracowane przez Marka Foltańskiego. To rozwiązanie, oparte na najnowszych modelach od OpenAI, takich jak GPT-4 i GPT-3.5, znacząco przekształca sposób tworzenia artykułów dzięki AI.

Copymate umożliwia użytkownikom masowe tworzenie nielimitowanej ilości tekstów, oferując przy tym łatwą integrację z nieograniczoną liczbą stron WordPress. Użytkownicy mogą publikować wpisy na WordPress natychmiast, w formie szkicu, czy w regularnych interwałach., drafty czy w regularnych interwałach.

Po założeniu konta w Copymate, użytkownicy otrzymują około 16 tys. słów do napisania przez AI. Według twórcy, teksty generowane przez AI nie tracą na wartości w oczach wyszukiwarki Google.

Podsumowanie

Kiedyś pisanie tekstów wymagało poświęcenia ogromu czasu. Dziś wszystko stało się dużo prostsze dzięki AI. Co ciekawe, na polu pisania tekstów przez sztuczną inteligencję Polska radzi sobie całkiem nieźle.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: SEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.