Obniżamy ceny na święta! 23% darmowych punktów przy promocyjnym doładowaniu. Tylko do piątku! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Ciebie dwa promocyjne pakiety punktów które to możesz później w dowolnym terminie spożytkować na zakup tekstów:Pakiet 200 punktów + 20% darmowych punktów za 200 PLN netto (razem 240 pkt)W poprzednim wpisie „wyniki eksperymentu” informowaliśmy Was jak znacząco zwiększyła się skuteczność realizowanych przez nas zleceń. Minęły trzy miesiące a radzimy sobie jeszcze lepiej! Teksty pisane są w terminie a nasze moce przerobowe pozwalają na tworzenie tysięcy artykułów dziennie. Chcielibyśmy więc zaprosić Was do ponownego przetestowania TextBookers poprzez promocyjny pakiet punktów obniżający … Czytaj więcej »


W poprzednim wpisie „Zmiany w cenniku zleceń” informowaliśmy o podwyżce cen której celem miało być zwiększenia wynagrodzeń copywriterów. Miało mieć to określony skutek – zminimalizowanie odsetku niezrealizowanych zleceń. Czy się udało?


Od kilku miesięcy na fali wzrostu popularności portalu TextBookers zmagamy się ze wzrostem liczby niezrealizowanych zleceń. Oprócz wcześniejszych działań które podjęliśmy w celu eliminacji tego zjawiska zauważyliśmy jeszcze dwa problemy: 1. Zbyt mała liczba copywriterów w stosunku do ilości zleceń. Mimo, że z naszym portalem współpracuje kilkaset osób to wciąż jest … Czytaj więcej »


W dniu wczorajszym wprowadziliśmy zmiany w sposobie rozliczenia zleceń zarówno po stronie copywriterów jak i klientów. O zmianach tych informowaliśmy mailowo miesiąc temu. Od teraz za brak realizacji zlecenia indywidualnego (teksty zapleczowe, tematyczne, specjalistyczne i opisy produktów) naliczać będziemy copywriterowi karę finansową w wysokości 15% wartości danego tekstu. Środki te … Czytaj więcej »Już ponad dwa lata współpracujemy z naszymi copywriterami w zakresie tworzenia tekstów na potrzeby polskiego internetu. Przez ten czas systematycznie wprowadzamy udoskonalenia strefy copywritera a także staramy się zwiększać Wasze wynagrodzenie. Dzisiaj jako początek jeszcze lepszych zmian podnosimy stawki za praktycznie wszystkie rodzaje tekstów.Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu. Był to jednak okres wzmożonej pracy która odbywała się niejako za kulisami naszego serwisu. Na bieżąco analizujemy jego działanie i staramy się dokonywać małych bądź dużych zmian które znacząco usprawnią jego działanie. Dlatego też stale rozbudowujemy serwis o nowe funkcjonalności co przy skali w jakiej … Czytaj więcej »