Zasady postępowania z tekstami z AI

Textbookers od początku istnienia łączy właścicieli stron internetowych, potrzebujących treści pisanych przez copywriterów, z autorami, którzy te treści w sposób niebanalny i kreatywny potrafią pisać. 

Po kilku interwencjach naszych klientów zmieniliśmy regulamin, zakazując korzystania z wszelkich narzędzi AI do generowania treści. W końcu klienci płacą na teksty pisane przez ludzi, a nie sztuczną inteligencję.

Niestety nie było do tej pory detektorów, które działały w odpowiedni sposób. Zawsze znalazł się sposób, aby oszukać detektory – aby przekonać je, że tekst napisał człowiek.

W tej chwili wszyscy mamy dostępny, przynajmniej jeden detektor, którego oszukanie nie jest trywialną sprawą. Jak będzie w przyszłości – nie wiadomo. Na chwilę obecną można zaufać, że wskazania są prawidłowe. Nie mówimy o prawdopodobieństwie – mówimy wyłącznie o skrajnych przypadkach, gdzie nie ma najmniejszej wątpliwości – i takie przypadki wyłapujemy oraz informujemy autorów.

Żeby nie być gołosłownym, przedstawiamy kilka informacji, jak to wygląda, w oparciu o faktyczne analizy konkretnych autorów.

Jeśli dany artykuł wskazuje duże prawdopodobieństwo bycia napisanym przez AI, dla danego artykuły, mamy taką informację jak po lewej stronie. W takim przypadku sprawdzamy z automatu starsze treści tego copywritera. Jeśli mamy taki wynik, jak pokazany jest po prawej stronie, to sytuacja jest dla nas jednoznaczna.

W przypadku kiedy prawdopodobieństwo tekstu AI jest bardzo wysokie, równocześnie widzimy zmianę przez Autora stylu pisania na AI i decyzja z naszej strony może być tylko jedna.

Posługiwanie się jakimikolwiek generatorami treści stanowi wprost złamanie zapisów Regulaminu serwisu TextBookers.com, które skutkuje natychmiastową blokadą konta, a w skrajnych przypadkach może prowadzić do postępowania o oszustwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.