Zwiększamy zarobki copywriterów!

Podziel się ze znajomymi :)102

Na samym wstępie chciałbym podziękować wszystkim copywriterom za owocną współpracę z TextBookers. To głównie dzięki Wam nasza platforma rozwija się w tak dynamicznym tempie. W związku z tym zależy nam, aby współpraca z nami była dla Was jak najbardziej satysfakcjonująca. Zachęcam do przeczytania jaką niespodziankę tym razem dla Was przygotowaliśmy :)Zarobki uzależnione tylko od oceny klientów

Do tej pory zarobki copywriterów uzależnione były tylko i wyłącznie od oceny wystawionej przez klientów zamawiających teksty. Chcielibyśmy wprowadzić w tym zakresie pewne zmiany które pozwolą bardziej docenić Waszą pracę.

W związku z tym już teraz zapowiadamy modyfikację systemu ocen a także zmniejszenie jego roli tak, aby również inne czynniki miały wpływ na Wasze zarobki a współpraca z TextBookers mogła odbywać się na dużo większą skalę.

Dzisiaj robimy w tym kierunku pierwszy krok… 🙂

Otóż z dniem dzisiejszym znacząco zmodyfikowaliśmy system bonusów zwiększając tym samym Wasze zarobki!

Jak działa nowy system bonusów?

1. Bonus za szybszą realizację zlecenia:

Każdy tekst indywidualny które zostanie zrealizowany w ciągu 25% czasu licząc od dodania zlecenia otrzyma bonus 8%, jeżeli realizacja nastąpiła w ciągu pierwszych 40% wyznaczonego czasu to bonus wyniesie 4%.

Istotne jest to, że bonus zostanie naliczony w przypadku pierwszej akceptacji przez moderatora i klienta. Bonusu nie otrzymają więc zlecenia napisane „na szybko” byleby zmieścić się w wyznaczonym czasie.

2. Bonus za realizację wygasającego zlecenia:

Zarówno dla tekstów wysokiej jakości jak i jakości SEO wprowadziliśmy bonus za realizację wygasającego zlecenia w wysokości 10%.

Obowiązuje on dla zleceń co do których pozostało mniej niż 24 godzin na realizację. W przypadku zleceń jakości SEO bonus zacznie obowiązywać dla zleceń dodanych już po wprowadzonych zmianach.

Podsumowując

Dzięki nowemu systemowi Wasze zarobki mogą wzrosnąć nawet o 10%! Jest to dopiero początek zmian które dla Was zaplanowaliśmy – śledźcie blog na bieżąco 🙂

Jesteśmy również przekonani, że nowe zwiększone bonusy pozwolą na sprawniejszą realizację zleceń co z kolei powinni docenić nasi klienci którzy zlecają pisanie tekstów poprzez TextBookers.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.