Kolejne usprawnienia i korekta cen

Po tym jak udało się usprawnić proces realizacji zleceń nasze prace skierowały się ku sugestiom jakie od Was otrzymaliśmy 🙂

I. Dwie istotne zmiany jakie wprowadziliśmy:

1. Anulowanie zleceń – od tej pory w sekcji Strefa klienta -> Aktywne zlecenia możliwe jest anulowanie zlecenia w ciągu pierwszych 60 minut od jego dodania.

Anulowanie możliwe jest tylko wtedy gdy żaden copywriter nie podjął się realizacji zlecenia. Podobnie jeżeli przy dodawaniu zlecenia wskazaliście konkretnego copywritera który ma to zlecenie realizować to anulowanie go również nie będzie możliwe.

2. Strefa klienta -> Lista projektów: podgląd tekstu -> w tej sekcji zgodnie z prośbą wielu klientów przy podglądzie konkretnego tekstu zobaczycie również opis zlecenia jaki dodaliście przy składaniu zamówienia.

II. Korekta cen tekstów angielskich i niemieckich

Zgodnie z mailami jakie od Was otrzymujemy i co widzimy sami w statystykach mamy zbyt małą liczbę osób piszących po angielsku i niemiecku.

Spowodowanie jest to niewątpliwie zbyt niskimi stawkami dla osób piszących co zresztą sami zauważyliście pisząc do nas sugestie odnośnie zwiększenia wynagrodzeń za tego typu zlecenia.

Podwyżka cen dla teksów w języku polskim jak dobrze wiemy z naszego eksperymentu znacząco przełożyła się na usprawnienie procesu realizacji zleceń. To samo rozwiązanie chcielibyśmy wdrożyć dla tekstów w językach obcych.

W związku z tym od 14 grudnia ceny tekstów w języku angielskim oraz niemieckim wzrosną o ok. 20%. Uzyskane w ten sposób środki zostaną w całości przeznaczone na zwiększenie wynagrodzeń copywriterów w tym segmencie. Nie zależy nam w tym wypadku na zwiększaniu naszej marży a na tym, aby teksty w językach angielskim oraz niemieckim były realizowane szybko i sprawnie.

Na ten moment to tyle. Pracujemy jeszcze nad kilkoma większymi usprawnieniami ale o tym będziemy jeszcze informować 🙂

Poprzedni Post: Najtańsze teksty SEO na rynku?Następny Post: Przedświąteczna promocja na teksty SEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.