Jak zlecić tekst w serwisie Textbookers?

Zalety profesjonalnego copywritingu są oczywiste – klient otrzymuje na swoją stronę internetową lub zaplecza teksty najwyższej jakości, poprawne zarówno pod kątem merytorycznym, jak i językowym. Jeśli więc jesteś właścicielem swojej strony, warto skorzystać z naszej oferty i zlecić napisanie artykułu naszym pisarzom. Jednak jak to dokładnie zrobić? Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu, chcemy zaprezentować dokładną instrukcję zlecania tekstów na Textbookers.

Zarejestruj konto

To oczywiste, że w pierwszej kolejności należy założyć swoje własne, indywidualne konto użytkownika. Proces rejestracji nie jest zbyt wymagający, dlatego przebiega bardzo szybko. Kiedy już posiadasz swoje konto, należy uzupełnić pulę punktów – to waluta w naszym serwisie. Dzięki punktom możesz zlecać teksty, a jeden punkt równa się 1PLN (netto). Oferujemy wiele atrakcyjnych pakietów – im wyższy pakiet wybierzesz, tym więcej punktów dostaniesz w gratisie! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zajrzyj do cennika. Warto śledzić również naszego bloga oraz social media, ponieważ co jakiś czas przewidujemy różne akcje bonusowe, dzięki którym można uzyskać dodatkowe punkty.

Jakie teksty Cię interesują?

Doskonale wiemy o tym, że nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego też oferujemy kilka różnych rodzajów tekstów. Są to teksty zapleczowe, preclowe, specjalistyczne, tematyczne, opisy do katalogów i opisy produktów. W osobnych artykułach pojawią się informacje o tym, kiedy i dlaczego warto skorzystać z poszczególnych rodzajów zleceń (więc śledź naszego bloga na bieżąco!).

Kiedy już wybierzesz rodzaj tekstu, który Cię interesuje, wybierz język. Proponujemy naszym klientom artykuły w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, dlatego też mamy przewagę nad innymi serwisami tego typu. Następnie oznacz dokładnie, ile tekstów potrzebujesz – niektórzy klienci potrzebują kilku artykułów na dokładnie ten sam temat.

Pamiętaj o tym, aby zaznaczyć prawidłową liczbę znaków oraz wpisz frazy. Jeśli chcesz, aby copywriter użył frazy kilka razy, możesz zamieścić taką sugestię w wytycznych, czyli w opisie zlecenia. W tym miejscu możesz zawrzeć wszelkie sugestie i uwagi, aby copywriter wiedział, czego oczekujesz, i mógł podążać za instrukcjami.

Cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za zlecenie, zależy od rodzaju zlecenia oraz liczby znaków. Zależy Ci na czasie? Istnieje opcja ekspresowej realizacji, jednak warto pamiętać o tym, że jest ona ekstra płatna – cena wzrośnie o 35%, ale termin wykonania zlecenia to jedynie 48 godzin.

Wybierz swojego copywritera

W zależności od rodzaju tekstów, który chcesz zlecić, istnieje możliwość wskazania copywritera. Być może już z kimś w przeszłości współpracowałeś i wiesz, że właśnie ta osoba dba należycie o jakość wysyłanych zleceń. Ewentualnie ktoś inny mógł Ci polecić swojego zaufanego pisarza. Możesz również zasugerować się średnią oceną, którą uzyskują nasi copywriterzy. Im lepsza średnia, tym większe prawdopodobieństwo, że tekst zostanie napisany solidnie i bezbłędnie, a przecież właśnie na tym Ci zależy! Oczywiście jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretną osobę, możesz ominąć ten krok i zlecić tekst wszystkim copywriterom.

Następnie wystarczy tylko cierpliwie poczekać, aż pisarz zabierze się do pracy i stworzy unikatowy oraz poprawny tekst. Oczywiście nasi moderatorzy sprawdzają każde zlecenie, lecz jako zleceniodawca możesz mieć swoje uwagi. Jeśli jesteś zadowolony z pracy naszych pisarzy, serdecznie prosimy o wystawienie oceny. Nie zajmuje to zbyt wiele czasu, a ma wielkie znaczenie dla copywritera, który przecież jest postrzegany przez pryzmat wystawionych mu ocen.

Jak widzisz, zlecenie tekstu w naszym serwisie nie jest zbyt skomplikowane, więc nie czekaj już dłużej, tylko oddaj artykuły w ręce prawdziwych profesjonalistów!

Poprzedni Post: Kto może zostać copywriterem?Następny Post: Opisy do katalogów w TextBookers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.