Nowe funkcjonalności w TextBookers.com

Nowe funkcjonalności w TextBookers.com
Podziel się ze znajomymi :)Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0

W serwisie TextBookers.com pojawiły się ostatnio zmiany, dzięki którym zarówno klientom jak i copywriterom będzie pracować się dużo łatwiej. Jeśli już je przetestowaliście, mamy nadzieje, że się Wam podobają! A wszystkim osobom, które jeszcze nie miały okazji skorzystać z nowych funkcjonalności i wykorzystać ich w swojej pracy, poniżej wskażemy, co i jak zmieniliśmy.

Strefa klienta – zlecenie w realizacji czy nie?

Dodając do realizacji zlecenia indywidualne na teksty seo, klienci często mieli wątpliwości, co się z nim dalej dzieje. Udostępniliśmy zatem funkcję, która pozwala w czasie rzeczywistym obserwować, jak wygląda kwestia realizacji danego tekstu. Po właściwym dodaniu zlecenia, w zakładce „aktywne zlecenia” pojawia się jego id i data dodania, a zaraz za nią informacja o tym, kiedy tekst został przyjęty do realizacji lub o tym, że jeszcze żaden copywriter nie podjął się realizacji.

W przypadku, gdy tekst jeszcze oczekuje na przyjęcie do realizacji, wyświetlają się następujące informacje:

Zrzut_ekranu_2021-07-28_o_15.03.27

Jeśli w polu „data rozpoczęcia realizacji” brakuje danych, to jest to informacja dla klienta, że żaden copywriter nie podjął się realizacji tekstu i jest on nadal widoczny w zleceniach do przyjęcia przez copywriterów. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zleceń dedykowanych konkretnym autorom – brak daty i godziny przyjęcia do realizacji to informacja o tym, że autor nie zareagował jeszcze na indywidualną propozycję. Przypomnimy tylko, że ma na to 24 godziny i jeśli nie podejmie się napisania treści, zlecenie wróci do zakładki „oczekujące na przydzielenie” w strefie klienta. Jeśli z kolei realizacja zostanie rozpoczęta, komunikat zmieni się na następujący:

przyjęte do realizacji

Warto także podkreślić, że data przyjęcia do realizacji nie wpływa na czas dostarczenia treści, ponieważ wynika on od zawsze z czasu jego dodania. A zatem niezależnie od tego, kiedy autor czy autorzy przyjmą do realizacji tekst, punktem wyjścia jest zawsze czas dodania zlecenia. To od tego mementu liczy się 120 godzin na oddanie  gotowej treści.

Wprowadzone udogodnienia obejmą zlecenia dodane zarówno ręcznie, jak i z wykorzystaniem API oraz importu zleceń. Mamy nadzieję, że opcja ta znacznie ułatwi śledzenie realizacji i planowanie aktywności w naszym serwisie, a także usprawni pracę w strefie klienta, wszystkim użytkownikom dodającym zlecenia indywidualne.

Strefa copywritera – sprawne zarządzanie zleceniami

Prace nad usprawnieniem strefy przyjmowania zleceń i ich realizacji miały spowodować, że copywriterom pracować się będzie sprawniej na każdym etapie wykonywania zleceń. W zakładce „realizuj zlecenia” znacznie zwiększyliśmy ilość wyświetlanych propozycji tekstów na jednej stronie, usunęliśmy niedogodność związaną z przewijaniem stron ze zleceniami, a także wprowadziliśmy czytelny podział na propozycje indywidualne oraz teksty dostępne w strefie zleceń ogólnych.

strefa_copy

Dodatkowo zmieniliśmy formę wyświetlania przyjętych do realizacji zleceń w taki sposób, aby zlecenia ekspresowe pojawiały się zawsze na początku z czytelnym oznaczeniem bonusu za realizację w 48 godzin.

Mieliście już okazję przetestować już nową strefę copywritera? Podobają się Wam nowe rozwiązania? Mamy nadzieję, że tak i ich wprowadzenie znacznie podniosło komfort pracy autorów w serwisie TextBookers.com.


    1. W swojej ofercie mamy aktualnie teksty w języku polskim, angielskim i niemieckim, w ukraińskim niestety nie.

      Pozdrawiamy Zespół TextBookers.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>