Oferta TextBookers nie ma granic!

Serwis TextBookers zmienia się dla Was każdego dnia. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta odpowiadała bezpośrednio na Wasze potrzeby i zapewniała realizację wysokiej jakości treści w nieograniczonych ilościach i w najlepszej cenie na rynku. Codziennie do grona naszych autorów dołączają osoby, które realizują teksty nie tylko w każdej jakości, ale i w kilku językach. Aktualnie w ofercie TextBookers znajdują się bowiem teksty w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 

Potrzebujesz językowych treści SEO – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

W serwisie TextBookers aktualnie zamówić można:

– teksty preclowe

– opisy do katalogów

– teksty zapleczowe

– opisy produktów

– teksty tematyczne

– teksty specjalistyczne

– teksty eksperckie

Każda z tych jakości oferowana jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz niemieckim. Dla całej oferty językowej w tekstach wysokiej jakości Serwis zapewnia także możliwość zakupu majątkowych praw autorskich do treści. Szczegóły oferty cenowej dla tekstów językowych każdy Klient może sprawdzić w cenniku, wybierając odpowiedni język w polu „język tekstu”. Dla treści zamawianych zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim ceny w TextBookers zaczynają się już od 7,83 netto / 9,63 brutto za 1000 znaków ze spacjami. Realizacja tekstów w języku angielskim oraz w języku niemieckim przebiega także z gwarancją terminów wskazanych w panelu zamówień, co oznacza, że dla treści seo wysokiej jakości, Klienci otrzymują je do 120 godzin od momentu złożenia zamówienia. Wszystkie statystyki serwisu pokazują jednocześnie, że teksty językowe są bardzo chętnie realizowane przez autorów, którzy otrzymali dostęp do wykonywania tych zleceń.

Twoje potrzeby i nasze zaplecze…

To właśnie autorzy współpracujący z serwisem, a także zespół moderacji gwarantują, że teksty językowe w każdej jakości docierają do Klientów na czas i zawsze w odpowiedniej jakości. Kto zatem będzie realizował zlecenia na teksty w języku angielskim i niemieckim? Grupa autorów, którzy posiadają uprawnienia do realizacji treści językowych w serwisie TextBookers jest dziś bardzo duża i to właśnie sprawia, że teksty te są realizowane równie skutecznie, co treści seo w języku polskim. Obecnie dostęp do realizacji tych treści ma kilkudziesięciu copywriterów, a grono naszych Klientów zamawiających teksty językowe ma już swoich ulubionych pisarzy. W zleceniach językowych można bowiem, podobnie jak w zleceniach na polskie teksty, wybrać autora, który będzie realizował dane zlecenie. Pracujemy równocześnie nad tym, aby autorów realizujących teksty językowe było coraz więcej, dbając jednocześnie o to, aby zawsze to jakość i unikalność tekstów była na pierwszym miejscu.

Teksty językowe w statystykach TextBookers

Na koniec nieco o tym, jak do tej pory przebiegała w naszym Serwisie realizacja tekstów w języku angielskim i niemieckim.

Od momentu, kiedy teksty te pojawiły się w ofercie TextBookers, nasi autorzy zrealizowali w sumie niemal 1000 tekstów językowych. Największą popularnością wśród Klientów cieszyły się teksty zapleczowe, jednak sytuacja ta zmienia się dość dynamicznie i obecnie równie często sięgają oni po opisy do katalogów w języku angielskim czy teksty tematyczne w języku niemieckim.

W sumie od początku 2020 roku w TextBookers zamówiono ponad 450 tekstów w języku niemieckim i angielskim. Nad ich realizacją pracowało ponad 20 autorów, a wszystkie dostarczone Klientom teksty uzyskały ich akceptację i nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji na te właśnie treści. W tym roku oddaliśmy także do dyspozycji użytkowników Serwisu narzędzie, które sprawia, że promowanie realizacji tekstów językowych w TextBookers może opłacać się jeszcze bardziej. Więcej o Programie Partnerskim „Poszukiwanie copywriterów” przeczytacie tutaj. 

Dostrzegając potrzeby rynku, Zespół serwisu pracuje aktualnie nad rozwiązaniami, które niewątpliwie pozwolą uzyskać jeszcze wyższy wskaźnik realizacji tekstów językowych i znacznie zwiększą grono naszych autów, piszących biegle w tych właśnie językach. Rozwiązaniom tym jednak poświecimy osobny wpis.

Poprzedni Post: Licencja niewyłączna vs autorskie prawa majątkowe w TextBookersNastępny Post: Przecinać spójniki czy nie? Jak to w końcu jest z tą interpunkcją?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.