Szybciej + łatwiej = lepiej w TextBookers.com

Koniec roku to czas, w którym absolutnie nie zwalniamy tempa, a wręcz przeciwnie. Właśnie zakończyliśmy prace nad kilkoma narzędziami w TextBookers.com i oddajemy w ręce naszych klientów funkcjonalności, które z pewnością ułatwią pracę w Serwisie oraz znacznie poprawią jej efektywność. Oto, co dla Was przygotowaliśmy.

Przedłuż wygasające zlecenia jednym kliknięciem

Dla zleconych w TextBookers treści, których realizacji w wyznaczonym terminie nie podjął się żaden autor,  przygotowaliśmy narzędzie, które Klientom pozwoli w jednym,  prostym kroku wydłużyć czas realizacji o kolejne 120 godzin, bez konieczności ponownego dodawania zlecenia i bez żadnych kosztów.

Dla takich właśnie projektów w toku, na 24 godziny przed końcem czasu realizacji zlecenia, wyślemy powiadomienie o kończącym się czasie jego ważności wraz z linkiem. Klikając w link i logując się na swoim koncie użytkownika w Serwisie, możliwe będzie automatyczne przedłużenie czasu jego realizacji.

Funkcja przedłużenie terminu dostępna jest dla zleceń indywidualnych, a więc tekstów zapleczowych, tematycznych, specjalistycznych i eksperckich, a także dla opisów produktów. Przedłużenie ważności zlecenia dotyczy zarówno treści z licencją niewyłączną, jak i z przekazaniem majątkowych praw autorskich. Narzędzie to nie obejmuje zleceń na treści ekspresowe, ze względu na fakt, iż w zamówieniach takich gwarantowana jest realizacja tekstów w 48 godzin.

Funkcja przedłużenia działa zarówno dla zleceń dodanych ręcznie, jak i przekazanych za pomocą API oraz importu zleceń.

A jeśli o imporcie mowa, to kolejna zmiana zdecydowanie warta jest przedstawienia.

Wyższy poziom importu

Czerpiąc z doświadczeń naszych Klientów, którzy efektywnie wykorzystują narzędzie importowania zleceń, rozbudowaliśmy je w taki sposób, aby możliwe było nie tylko wygodne oraz ekspresowe dodawanie zleceń, ale także kompleksowe zarządzanie nimi po upływie czasu ich realizacji. Czego obecnie można oczekiwać od tego narzędzia?

W zakładce Zaimportuj zlecenia pojawiło się nowe okno Historia zleceń zaimportowanych, gdzie Klienci odnajdą wszystkie importy, których termin realizacji został zakończony. To jednak nie wszystko! W miejscu tym, po zakończeniu realizacji można wygenerować plik csv ze wszystkimi zrealizowanymi zleceniami, wykorzystując funkcję „pobierz zrealizowane teksty”, oraz automatycznie ponowić import ze wszystkimi niezrealizowanymi zleceniami za pomocą funkcji „ponowienie niezrealizowanych zleceń”. Wykorzystując opcję ponowienia niezrealizowanych zleceń, system automatycznie przeniesie do strony z podsumowaniem dodanych na nowo zleceń.

W takiej konfiguracji importowanie zleceń pozwala nie tylko na szybkie dodawanie nieograniczonej ilości zleceń, ale także na hurtowe eksportowanie otrzymanych treści, bez konieczności pobierania każdego ze zleceń z osobna. Dodatkowa funkcja umożliwia także automatyczne dodanie do systemu kompletu zleceń, które nie zostały zrealizowane, z pominięciem etapu ręcznej aktualizacji pliku bazowego.

Możliwość zakupu autorskich praw majątkowych w kilku prostych korkach

Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy także zmianę w systemie generowania i akceptowania umów, pozwalających na zakup majątkowych praw autorskich do tekstów wysokiej jakości w Serwisie.  Podpisanie takiej umowy daje także możliwość zakupu tekstów eksperckich, w ramach których zamawiający otrzymują automatycznie majątkowe prawa autorskie do treści.

W jaki sposób można teraz podpisać umowę i jak przebiega cały proces jej akceptacji?

Po zalogowaniu się na konto w serwisie TextBookers.com, należy przejść do strefy klienta, a następnie w menu, w lewym panelu Twoje zakupy, wybrać zakładkę Ustawienia.  Tam właśnie znajduje się folder Umowy, z którego pobrać można gotowy do wydruku, spersonalizowany dokument przygotowany dla każdego klienta.

 

Zgodnie z instrukcją dołączoną do każdej umowy, należy ją wydrukować w 2 egzemplarzach, zaparafować i podpisać na każdej stronie wraz z załącznikami, a następnie odesłać na podany adres korespondencyjny Serwisu.

Kiedy umowa do nas dotrze, zostanie podpisana i wprowadzona do systemu, a jeden egzemplarz z kompletem podpisów zostanie odesłany na wskazany w umowie adres Klienta. Wtedy też w zakładce Dodaj zlecenie pojawi się możliwość wyboru nie tylko zakupu tekstów z ekspresową realizacją, ale też dodatkowa opcja zakupu praw autorskich oraz nowa jakość dostępna tylko dla klientów z podpisaną umową – jakość ekspercka.

Poprzedni Post: W zespole TextBookers witamy nierezydentów podatkowychNastępny Post: Dowiedz się, jak rozwijać karierę Autora w serwie TexBookers.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.